< < MarkaFest: Kampüste İlham Veren Öyküler

MarkaFest: Kampüste İlham Veren Öyküler

06 Mayıs 2022

Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri tarafından gerçekleştirilen “MarkaFest: Kampüste İlham Veren Öyküler” bu yıl 4. kez sektöründe öncü markaları ve profesyonelleri üniversite öğrencileriyle bir araya getiriyor. Özel sektörle iş birliği içinde olmanın hem üniversite gençliği hem de sektörlerin geleceği açısından hayati bir role sahip olduğu düşüncesinden hareketle planlanan ve geleneksel hale gelen etkinlik, ülkemizde faaliyet gösteren, öncü ulusal ve uluslararası markaların üst düzey yöneticilerini gençlerle buluşturarak özellikle pazarlama iletişimi, marka yönetimi ve reklamcılık alanlarında istihdam hedefi bulunan öğrencilerin kariyer planlarına, bilgi birikimlerine ve vizyonlarının gelişimine pozitif katkı sağlamayı amaçlıyor.

Şimdiye kadar çok sayıda uluslararası ve ulusal markanın üst düzey yöneticileri ile alanın uzmanlarının konuşmacı olarak katıldığı etkinlikte, bu yıl da farklı sektörlere yön veren markalar ve profesyoneller öğrencilerle buluşuyor. Farklı disiplinlerden alanının en iyilerini gençlerle buluşturacak olan MarkaFest Akademi ise “Öğrenecek Çok Şey Var" mottosuyla, gençleri profesyonel yaşama hazırlamayı ve çok yönlü gelişimlerine katkı sağlamayı amaçlıyor.

MarkaFest: 9-13 Mayıs 2022, MarkaFest Akademi: 16-18 Mayıs 2022 tarihleri arasında etkinliğin dijital mecralarından canlı ve ücretsiz takip edilebilecek.

Etkinliğimizle ilgili detaylar ekte bilgilerinize sunulmuştur.

Web Sayfası: https://www.markafest.com/

Sosyal Medya Hesaplarımız: https://linktr.ee/markafest

 

FAKÜLTE DUYURULARI

FAKÜLTE HABERLERİ

Top