Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ) İletişim Fakültesi öğrencilerine TRT Akademi Dergisi ve Geleceğin İletişimcileri yarışması hakkında bilgilendirme yapıldı.

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi(BAİBÜ) İletişim Fakültesi öğrencilerine TRT Akademi Dergisi ve Geleceğin İletişimcileri yarışması hakkında bilgilendirme yapıldı.

11 Mart 2019

BAİBÜ İletişim Fakültesi konferans salonunda gerçekleşen bilgilendirmeye; BAİBÜ İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Selami Özsoy, öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı. TRT Medya Eğitim Koordinatörlüğü Müdürü Ekrem Özdemir; TRT Akademi Dergisi ve Geleceğin İletişimcileri Yarışması hakkında öğrencilere bilgilendirmede bulundu.

Proje kapsamında Türkiye genelinde ki İletişim Fakültelerini ziyaret eden Ekrem Özdemir, Türkiye’de yayıncılıkta 50. yılını dolduran TRT’nin özellikle iletişim bilimleri eğitimi veren fakültelerle etkileşimli olarak 2016 yılında yayına başlayan TRT Akademi Dergisi ile ilgili; “Dergipark üzerinden yürüttüğümüz TRT Akademi Dergisi daha çok mezun olup yüksek lisans, doktora ve üstünü ilgilendiren bir konu ama burada akademik yayınların dışında sizleri ilgilendirebilecek medya profesyonellerinin güzel yazıları ve röportajları var. Sadece akademisyenlerle çalışmıyoruz, medya dünyasında önemli işlevlere sahip medya profesyonelleriyle de röportajlar yapıp dergiyi sizler için daha ilginç, zevkli ve güncel hale getirmeye çalışıyoruz.” şeklinde konuştu.

TRT Medya Eğitim Koordinatörlüğü Müdürü Ekrem Özdemir TRT Akademi Dergisi bilgilendirmesinin ardından bu yıl beşincisi düzenlenecek “TRT Geleceğin İletişimcileri Yarışması” hakkında da bilgilendirmelerde yaparak interaktif bir şekilde öğrencilerin sorularını yanıtladı.

Yarışma hakkında ayrıntılı bilgi için; www.trtgeleceginiletisimcileri.com

FAKÜLTE DUYURULARI

FAKÜLTE HABERLERİ

Top